O nás

Vítejte v stáncích

Na českej trh Vám přinášíme za velmi výhodné ceny 100% nepromokavé profi prodejní stánky s třemi stěnami GRÁTIS, které díky své všestrannosti mohou posloužit i jako altánky do zahrad, párty stánky, reklamní a výstavní stánky, cateringové účely. Tyto rýchlorozkladacie stánky splňují naše směrnice a certifikát CE.

Naše stánky mají kvalitní látku s pogumováním na střešní plachtě. Je odolnější, než některé hrubší plachty, které mají nekvalitní řídkou premokavú látku se silnou vrstvou pogumování, působí tak odolně no guma není tak odolná jako kvalitní nepromokavá látka !!!

rozdíl plachet

Ocelová konstrukce je pevná na rozdíl od lehčích stejně vypadajících stánků, které se mohou snadno zlomit. Většina lehčích konstrukcí má patku 7cm, naše 8,5cm a o 1/4 více oceli !!!

noha jokl cz

 

 

Otestovali jsme hodně stánků od distributorů ve střední Evropě a opravdu není jedno odkud stánek zakoupíte, neboť většina distributorů dívají nejprve na cenu a pak na kvalitu! Pro nás je kvalita prvořadá

V případě dotazů a objednávek nás neváhejte kontaktovat na:

tel. č. 792224633

e-mail: info@profipartystan.cz

 

 V případě že si stan poškodíte například slabým kotvením, přepravou či skladováním můžete si dokoupit náhradní díly. Platí pouze pro naše stánky.